Kontakta oss

För frågor om månadsgivande och gåvor ring: 08-411 88 22
Öppettider vardagar 8-17 
Vi jobbar på Oxfam i Sverige

Se vilka som jobbar för oss som fältrepresentanter

Johan Pettersson
Generalsekreterare
E-post: johan.pettersson@oxfam.se

Charlotta Linton Almkvist
Marknadsansvarig
Telefon: 0706 47 88 22
E-post: charlotta.almkvist@oxfam.se

Robert Höglund
Kommunikationschef
Telefon: 0722 49 88 22
E-post: robert.hoglund@oxfam.se 

Filippa Wittenberg
Insamlingsansvarig
Epost: filippa.wittenberg@oxfam.se

Viktor Stocke
Insamlingskoordinator & Adminansvarig
Telefon: 070 747 88 22

Niclas Holm
Strategic partnership manager
Telefon: 070 262 24 64
Epost: niclas.holm@oxfam.se

Elin Williams
Kommunikatör
Telefon: 0790 76 28 82
E-post: elin.williams@oxfam.se

Carolyn Sander
Projektledare insamling
Telefon: 0790 76 48 82
E-post: carolyn.sander@oxfam.se

Bronson Sorensangbam
Fieldmarketingansvarig Inhouse
Telefon: 0768428822
E-post: bronson.sorensangbam@oxfam.se 

Thomas Wolauz
Tf ekonomiansvarig
Telefon: 072 501 88 22
E-post: thomas.wolauz@oxfam.se 

Om Oxfam

Adress: Oxfam, Office Room Alströmergatan 22, 112 47 Stockholm.
Plusgiro: 90 03 72-4, Bankgiro 900-3724, Organisationsnummer: 802477-9269